Charitativní kalendář Muži & koně (Elis Váchalová)

 
  • 1 z 7
 

Koňskéknihy.cz posílají celou částku 320 Kč zpět k autorce, která po odečtení nákladů na tiskárnu věnuje celý výtěžek peněz (více než polovinu částky) na koupi oxygenerátoru na podporu dýchání oslabených hříbat.

Dostupnost Skladem
320 Kč    
Kategorie Všechny knihy o koních
 

Slovo autorky:

"Loňské léto mi vzalo můj sen, mojí milovanou frískou klisnu Enigmu. Nikdy nezapomenu na ten pocit, když jsem seděla na zemi před klinikou s ohlávkou a kusem hřívy na památku a jak ve stáji její 6týdenní Lilien hledala mámu. Po více než roce už pomalu přichází smíření, ale chuť pomoct je stále větší. Proto jsem se rozhodla přes léto nafotit charitativní kalendář na podporu pomoci osiřelých hříbat a celkově šířit osvětu, jak se postarat o tyhle malé sirotky. Jen díky týmu MVDr. Macečkové a Lídy Jaňourové dostala Lilien tu nejlepší péči a šanci vyrůstat jako normální hříbě po boku adoptivní mámy.


Výtěžek z kalendáře bude využit ke koupi oxygenerátoru, přístroje na podporu dýchání oslabených hříbat, v hodnotě 25tisíc korun, který bude pomáhat tomuto skvělému týmu v záchraně dalších životů. Kalendář na téma "Muži & koně" vznikl za podpory přátel a rodiny, strávili jsme jeho tvořením hodně času přes léto a většina mužů přišlo do takové blízkosti s koněm poprvé. A já si toho nesmírně vážím a děkuju." 

 Více o autorce na www.facebook.com/elisvachalovafoto/

Formát A3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.