Tondův deník (8): Červi

Tonda a kočky
Ihahiahhiiiiaa,

Karel má červy. Teda červy ... spíš nějaký parazity, který má - promiňte mi ten detail - pořád u zadku. Já teda nechci bejt nechutnej, ale jeden je takovej bílohnědorezavej a další dva pruhovaný. Mám strach, abych je taky nechyt.

Nějděsivější je, že mají Karla v hrsti. Vlezli mu asi i na mozek. Když Přijde do stáje, vydává divný zvuky. Většinou ty svoje parazity začne volat "Nazdááár, holkyyy!" a potom začne vydávat to ... brrrrr ... ani to nebudu popisovat. Každopádně kudy pak jde, tudy jdou s ním. Jakoby furt něco chtěli. Karel jim nestačí. Je to děsivý.

"Č .... čččč .... čičiči." Už to zase začíná. Karel je volá. Ale může si za to sám. Hlavně, že mi furt řiká: "Nežer ty ho*na, budeš začervenej." Káže seno, žere trávu! Svých parazitů má plnou stáj, má je rád a dokonce si je přikrmuje.

Takže já vymejšlim, co s tím. Lapit se nedaj. Furt přibejvaj. Karel jim dává jména. Tak si řikám: "Proč ne!" Když může on, můžu i já. Ze země budu žrát dál. Ti moji se budou jmenovat třeba Miloš a Milouš. Odčervovací pastu vyplivnu jako vždycky.

Dobrou chuť. Váš Tonda.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.