Academic Art of Riding (Bent Branderup)

 
 

Akademické umění jízdy na koni je založeno na znalostech starých jezdeckých mistrů jako jsou Xenofon, Pluvinel a Steinbrecht. Člověk podle nich musí trénovat koně nejen fyzicky, ale také mentálně podle hesla: „Dvě duše, které chtějí dělat to, co dvě těla mohou“. Každý jezdec se v této knize seznámí se základním tréninkem koně a prací na ruce, nahlédne do práce na dvou stopách, piafy a dalších cvičení.

Dostupnost Skladem
790 Kč    
Kategorie Knihy v angličtině
 

Popis v angličtině:

The Academic Art of Riding is based on the knowledge of the old riding masters, such as Xenophon, Pluvinel, and Steinbrecht. It is rooted in the belief that one must train one's horse not only physically, but also mentally, according to the motto: `Two spirits who want to do what two bodies can`. Fine communication with the horse as a partner is not only the way to accomplish this, but also the result. The described gymnastic exercises are made to build up the horse and keep it healthy. With this book, the ambitious leisure rider gets introduced to the Academic Art of Riding. Starting with the horse's basic training and work in hand, the reader also gets insight into lateral movements, piaffes and exercises above ground. Furthermore, methods for training and physiotherapy for horses in need of correction, as well the correct seat of the rider, are described.

Vazba pevná
Rozměr 241,3 x 266,7 x 17 mm
Počet stran 128
Jazyk angličtina
ISBN 978-085788015-4
Vydavatel Cadmos
Rok vydání 2020 (dotisk)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.