Provizní systém

"Vydělávejte s námi!"tonda_to_nese_na_postu

Píšete rádi o knihách? Točíte videa? Blogujete? Máte zajímavý web nebo e-shop související s koňmi? Affiliate program na e-shopu www.konskeknihy.cz je určený právě Vám! Jde o provizní systém, který odměňuje provozovatele webových stránek za přivedené zákazníky.

Jak to funguje

  • Když se do provizního programu přihlásíte, dostanete na výběr z různých bannerů či odkazů, které umístite na svůj web nebo vaši stránku na sociální síti. Je jenom na Vás, jak dokážete odkaz propagovat, zaujmout své fanoušky a nakonec z nich udělat naše zákazníky. 

  • banner1Každý banner či odkaz obsahuje unikátní kód, díky kterému poznáme, že zákazník přišel od Vás. A nemusí koupit hned! Pokud objednávku dokončí třeba za týden, za dva týdny, za měsíc ..., my budeme vědět, že poprvé se o e-shopu www.konskeknihy.cz dozvěděl díky Vám. Systém si spojení s partnerským webem pamatuje 3 měsíce.

  • Bannery a odkazy budeme pravidelně měnit a doplňovat. O vytvoření banneru či odkazu na konkrétní knihu, recenzi atp., případně o dodání banneru na klíč můžete požádat na e-mailu partneri@arcaro.cz.
  • Vaše základní provize za úspěšný nákup zákazníkem je 15% z ceny knih. Z ceny dopravy a platby se provize nepočítá. Např., pokud si zákazník koupí knih Fitness jezdce (399 Kč) a knihu Konejšivé signály a řeč těla u koní (339 Kč), Vaše provize bude 36,90 Kč.
  • Provizi vyplácíme buď v převodem na bankovní účet, nebo formou slevy na knihy ve výši získané provize. Provizi ve formě finanční částky poskytujeme partnerům, kteří mají IČO a vystaví nám fakturu, ostatní affiliate partneři (nepodnikatelé) dostanou vždy po dosažení limitu 500 Kč slevu na odběr knih ve stejné hodnotě. Podmínky pro plátce DPH stanovíme individuálně.
  • Provizi vyplácíme na základě dohody buď při dosažení částky alespoň 500 korun, nebo 1x ročně na účet partnera po vyúčtování ke 31.11. (snažíme se myslet prakticky, abyste si případně stihli objednat knihy na Vánoce), nebo formou již zmiňované slevy na knihy z našeho e-shopu.

 

Jt3_1ak se mám registrovat

  • V první fázi našeho affiliate programu budeme jednotlivé partnery schvalovat. Bude vás pouze omezené množství. Je nutné provést registraci na této stránce (včetně poštovní adresy, adresy vašeho webu a dalších údajů!) a zároveň na e-mail partneri@arcaro.cz poslat krátký text, jak chcete web www.konskeknihy.cz propagovat, případně poslat ukázky vaší dosavadní práce (články, videa, Instagram, ...).
  • Myslete také na to, že svou "práci" musíte dělat na takové platformě, která umožňuje vkládat odkazy.
  • Další otázky můžete směřovat na e-mail partneri@arcaro.cz

 

Co je vlastně affiliate program a proč to děláme

To slovo zní hrozně, ale jde o běžnou marketingovou metodu rozšířenou po celém světě už od poloviny 90. let. My chceme prodávat a vám nabízíme za pomoc část ze svého zisku. Navíc platíme jen za tu reklamu, která měla výsledek. A vy píšete o tom, co vás baví, a pokud jste dostatečně šikovní, sledujete, jak vám naskakují provize. Je to zkrátka výhodné pro obě strany.

Jak to udělat, aby to fungovalo

Buďte kreativní a lepší než ostatní. Hodně štěstí!


 

 

Přihlásit se do provizního programu
Nemůžete vyplnit toto pole
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.