Provizní systém

"Vydělávejte s námi!"tonda_to_nese_na_postu

Píšete rádi o knihách? Točíte videa? Blogujete? Máte zajímavý web nebo e-shop související s koňmi? Affiliate program na e-shopu www.konskeknihy.cz je určený právě Vám! Jde o provizní systém, který odměňuje provozovatele webových stránek a nezávislé tvůrce obsahu za přivedené zákazníky.

Co je vlastně affiliate program a proč to děláme?

To slovo zní hrozně, ale jde o běžnou marketingovou metodu rozšířenou po celém světě už od poloviny 90. let. My chceme prodávat a vám nabízíme za pomoc část ze svého zisku. Navíc platíme jen za tu reklamu, která měla výsledek. A vy píšete o tom, co vás baví, a pokud jste dostatečně šikovní, sledujete, jak vám naskakují provize. Je to zkrátka výhodné pro obě strany.

Obchodní podmínky

t3_1- Účast v partnerském programu podléhá schválení. Společnost Arcaro s.r.o. si vyhrazuje právo zájemce odmítnout. Je nutné provést registraci na této stránce (včetně poštovní adresy, adresy vašeho webu a dalších údajů!) a zároveň na e-mail info@arcaro.cz poslat krátký text, jak chcete web www.konskeknihy.cz propagovat, případně poslat ukázky vaší dosavadní práce (články, videa, Instagram, ...).

- Když se do provizního programu přihlásíte, dostanete na výběr z různých bannerů či odkazů, které umístite na svůj web nebo vaši stránku na sociální síti. Je jenom na Vás, jak dokážete odkaz propagovat, zaujmout své fanoušky a nakonec z nich udělat naše zákazníky. Arcaro s.r.o. bude kampaně namátkově kontrolvat, zda jsou v souladu s budováním dobrého jména společnosti a webu konskeknihy.cz a jsou v souladu v právním řádem České republiky.

- Každý bannery či odkaz obsahuje unikátní kód, díky kterému poznáme, že zákazník přišel od Vás. Systém si spojení s partnerským webem pamatuje 3 měsíce.

- Bannery a odkazy budeme měnit a doplňovat. O vytvoření banneru či odkazu na konkrétní knihu, recenzi atp., případně o dodání banneru na klíč můžete požádat na e-mailu info@arcaro.cz. Arcaro s.r.o. je pro Vás povinno banner připravit ve lhůtě do 7 dnů.

- Základní provize za úspěšný nákup zákazníkem je 15% z ceny knih včetně DPH. Z ceny dopravy a platby se provize nepočítá. Např., pokud si zákazník koupí knih Fitness jezdce (399 Kč) a knihu Konejšivé signály a řeč těla u koní (339 Kč), provize bude 36,90 Kč.

- Provizi vyplácíme buď v převodem na bankovní účet, nebo formou slevy na knihy ve výši získané provize. Provizi ve formě finanční částky poskytujeme partnerům, kteří mají IČO a vystaví nám fakturu, ostatní affiliate partneři (nepodnikatelé) budou vyplaceni na základě záznamu v provizním systému. Podmínky pro plátce DPH stanovíme individuálně.

- Provizi vyplácíme na základě dohody buď při dosažení částky alespoň 500 korun, nebo 1x ročně na účet partnera po vyúčtování do konce ledna následujícího roku, nebo formou již zmiňované slevy na knihy z našeho e-shopu.

- Arcaro s.r.o. může parnerství jednostranně zrušit, pokud příspěvky autora poškozují dobré jméno značky, porušují zákon či obchodní podmínky platforem, na kterých se nacházejí. Partnerství může Arcaro s.r.o. zrušit i bez udání důvodu.

- Registrací v systému souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými výše. V případě změny podmínek bude Arcaro s.r.o. partnery neprodleně informovat.

Jak to udělat, aby to fungovalo

Buďte kreativní a lepší než ostatní. Hodně štěstí!


 

 

Přihlásit se do provizního programu
Nemůžete vyplnit toto pole