Classical Dressage with Anja Beran (Anja Beran)

 
 

Nyní vyprodané, dotisk pravděpodobně v únoru 2021

Anja Beran je uznávanou jezdkyní, trenérkou a autorkou knih o klasické drezuře. Říká, že jezdec se musí na každého koně dívat jako na jednotlivce a klást si otázky jako "Jaké problémy má? Jak se projevuje jeho přirozená křivost? A jakou má osobnost?" Kniha je především o tom, jak trénovat koně klasickým způsobem a udržet ho dlouho zdravým, silným a jeho úžasnou osobnost rozvíjet.

Dostupnost ---
799 Kč
Kategorie Knihy v angličtině
 

How to use classical dressage, the basis of all other ridden disciplines, to find the best way to ride any individual horse This book explains why and, above all, how to classically train a horse. It explains that riders have to look at each horse as an individual, asking such questions as `What problems does he have? How is his natural crookedness expressed? What is his personality like?` Classical dressage offers a strategy for bringing each and every horse into balance. Anja Beran wants to preserve this knowledge, which has now almost been lost, and make it available to every interested rider in a practical and comprehensible way. She discusses the exercises and describes how to work through them, before explaining in detail which problems can occur and what can be done about them. Classical dressage is guided by the horse's nature, keeping him healthy and strong and helping him to develop a wonderful and expressive personality. In this way, riding becomes a pleasure for horse and rider.

Vazba pevná
Rozměr 240 x 270 x 25 mm
Počet stran 224
Jazyk angličtina
ISBN 978-085788014-7
Vydavatel Cadmos
Rok vydání 2017 (2. vydání)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.