Dostihové sny Václava Luky (Martin Cáp)

 
 

Autorizovaná biografie trenéra Václava Luky mladšího shrnuje prvních deset let existence jednoho z nejúspěšnějších tréninkových center v Česku, které proslavili hvězdní koně jako Nagano Gold, Wireless či Donn Halling.

Dostupnost Skladem
299 Kč    
Kategorie Příběhy
 

Na začátku byla touha dělat věci po svém a uplatnit v českém prostředí zkušenosti z britských dostihů. Když mladý trenér a bývalý úspěšný žokej Václav Luka na sklonku roku 2008 otevíral v Bošovicích u Písku nové tréninkové středisko, narážel na všeobecnou skepsi. Jen málokdo by si tenkrát vsadil, že už za několik let budou koním trénovaným v jižních Čechách tleskat diváci v Ascotu, Paříži, Miláně či Baden Badenu.

Jeden z nejúspěšnějších trenérů moderní éry českého turfu bilancuje prvních deset let existence své značky Luka Racing a nechává nahlédnout za kulisy každodenního života v dostihové stáji. Vrací se ke svým začátkům se strakatou klisnou Bettynou, úspěšným letům v sedle i největším trenérským vítězstvím.

Vedle příběhů Nagano Golda, Wirelesse, Donna Hallinga a dalších koňských hvězd nastiňuje na základě svých bohatých zkušeností z Francie, jak funguje dostihová "Liga mistrů" a kudy vede cesta na slavný Royal Ascot.

Vazba pevná s přebalem
Rozměr 160 X 240 mm
Počet stran 228
Jazyk čeština
ISBN 978-80-270-6568-4
Vydavatel MAENTIVA
Datum vydání 2019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.