It's Not I Who Seek the Horse, the Horse Seeks Me (Klaus Ferdinand Hempfling)

 
  • 1 z 11
 

Předkládaná kniha je výsledkem dlouholeté komunikace Klause Ferdinanda Hempflinga s nejrozmanitějšími koňmi a jejich výzvami. Je to konsekvence a resumé všech předcházejících publikací autora. Poprvé komplexně popisuje své formy a možnosti přírodního kontaktu s koňmi na základě nejhlubší důvěry a uvádí čtenáře do svého světa chápání koní. Integruje přirozené zákony divoce žijících koní do jistého druhu „přírodní řeči těla“, jež je platná pro všechny typy a rasy koní. Z obsahu: • Naším tématem je kůň. Ovšem tématem koně je svět a jeho stav. • Ježdění jako komplexní prožitek. • Marouk se zbaví svého strachu z nakládání. Zásadní příklad. • Umění přirozeného lonžování. Tvoříme solidní základ. • Hempflingův Magical Circle. Kniha vyšla i v češtině, ale je dlouhodobě vyprodaná.

Dostupnost Na objednávku
799 Kč    
Kategorie Knihy v angličtině
 

Klaus Ferdinand Hempfling is internationally regarded as an expert on the body language of horses. Using the example of two stallions, he explains his system of a non-violent relationship to the horse. Illustrated with many pictures, the reader will follow the progress of Arab Stallion Marouk and Lusitano Stallion Queijo in discovering a confident and harmonious relationship to their human. In detail and with comprehensive insight, and with the help of many illustrations and photographs, the author introduces the reader in this book to the fascinating world of understanding horses through body language.

Vazba pevná s přebalem
Rozměr 170 x 240 x 34 mm
Počet stran 344
Jazyk angličtina
ISBN 978-386127975-4
Vydavatel Cadmos
Rok vydání 2014 (2. vydání)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.