Koně za odměnu (Jana Lohrová)

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Pozitivní posilování je cesta, jak koni vysvětlit svůj požadavek s pomocí klikru a odměny. V knize Koně za odměnu se dozvíte, jak tímto směrem postupovat, co potřebujete k výcviku a čemu se naopak vyvarovat.

Dostupnost Skladem
469 Kč    
Kategorie Všechny knihy o koních
 

Jana Lohrová, narozená v roce Sametové revoluce, se již patnáct let věnuje tréninku koní. Začínala v podstatě "klasicky", s využitím různých trestů a korekcí. Posléze však začala více studovat teorii učení. Po setkání s odborníkem Františkem Šustou na jeho kurzu pozitivního posilování už na této cestě zůstala. Nyní je jedním z prvních čechů, kteří jezdí na koni připraveném právě klikr tréninkem. Kromě individuálních tréninků pořádá online webináře a celodenní i vícedenní semináře. Se svojí Shagya arabskou klisnou Zelindou pracují od začátku za pomoci klikr tréninku a mimo to, že letos absolvovaly první vytrvalostní závody, píší tréninkový deník a dělí se o své zkušenosti s dalšími.

Pozitivka je do značné míry intuitivní, ale zároveň je založená na vědeckých poznatcích koňské (zvířecí) psychiky a etologie. Jde o vhodnou metodu pro technické typy milující řád a logiku, ale i pro více citově a emočně založené jedince, hledající především harmonii.

Díky této knížce, která je první svého druhu v českém jazyce, teď máte možnost se také pustit do zkoumání a zkoušení nového způsobu tréninku, ale bez slepých uliček a zádrhelů, protože s těmi se Jana potkala, poprala a nyní radí, jak jim předcházet.

Vazba pevná
Rozměr 180 x 255 mm
Počet stran 139
Jazyk čeština
ISBN 978-80-270-8861-4
Vydavatel Jana Lohrová
Rok vydání 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.