Nine Pilates Essentials for the Balanced Rider (DVD, Janice Dulak)

 
 

Nechte vlastní tělo lépe promlouvat ke svému koni. Janice Dulak rozděluje v tomto filmu tělo na devět částí, které si jezdci často ani neuvědomují a nepoužívají. Přitom jsou podle autorky naprostým základem. Naučte se na koni "tančit" a procvičte svalové partie, které pak lépe využijete při tréninku.

Dostupnost Skladem do dvou týdnů
618 Kč    
Kategorie Knihy v angličtině
 

Popis v angličtině:

In this all new DVD, popular Pilates instructor and dressage rider Janice Dulak breaks down the bodyinto nine essential "parts" that riders often are not even aware they have, let alone actively engageand use. And yet, these nine essentials are the key to "speaking" to your horse with sophisticationand eloquence. By using the body like a dancer would, and by incorporating the "Magic Circle" exercise ring in a series of exercises, riders get a workout that targets and trains these specific andvery important muscles and muscle groups in ways that will instantly apply to their riding.

Formát DVD
Délka 57 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.