Practical Horse Massage (Renate Ettl)

 
  • 1 z 6
 

Kniha pro každého, kdo chce se svým koněm lépe relaxovat a regenerovat po dlouhých projížďkách nebo závodech. Autorka Renate Ettl je profesionální fyzioterapeutkou koní a v této plnobarevné publikaci vás naučí různé masážní a protahovací techniky.

Dostupnost Na objednávku
318 Kč    
Kategorie Knihy v angličtině
 

Popis v angličtině:

This full colour book by a professional horse physiotherapist is a complete introduction to horse massage. It is a book for everyone who wants to help their horses relax and regenerate after competitions or long rides: horses are very prone to muscular injuries and most owners are keen to keep them in good condition, free from unnecessary discomfort. - Introduction - The Horse's Body - Getting Horses Fit - How Massage Can Help - Massage Techniques - Stretching - Problem Areas - * Step-by-step massage techniques and easy-to-learn stretching exercises and other techniques put the subject into perspective. * "Treatment after competition" chapter explains how horses can be relaxed after exertion. * Complimentary to Hotline To Your Horse, which focuses much more on pure massage and the physiology of the horse.

Vazba brožovaná
Rozměr 170 x 240 x 10 mm
Počet stran 96
Jazyk angličtina
ISBN 978-386127903-7
Vydavatel Cadmos
Rok vydání 2007

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.