Skokové ježdění - Trénink koně a jezdce (Josef Dobeš, digitalizováno do PDF)

 
 • 1 z 9
 

Tato publikace se mezi tehdejší veřejnost moc nedostala, jelikož byla především určena pro vnitřní potřebu pro pedagogické pracovníky v oddílech jezdectví v nákladu 900 ks (a to nebylo zrovna mnoho na tehdejší poměry).

Dostupnost ---
69 Kč
Kategorie Historické e-knihy
 

Tato publikace se věnuje pouze skokovému sportu, kde kpt. Dobeš rozebírá správné držení jezdce na koni, pomůcky, skok jezdce s koněm, ale i zároveň samotný skok koně. Zmiňuje výběr koně pro parkur, je pěkně rozpracovaný skokový trénink, jeho jednotlivé možnosti a nechybí ani část s výstrojí či péčí o koně. Kniha je v druhé polovině bohatě ilustrovaná.

Podobné produkty

 • Kun a jezdec ve vycviku 866
  Kůň a jezdec ve výcviku (Josef Dobeš, digitalizováno do PDF)
  ---

  Kniha Kůň a jezdec ve výcviku od majora Dobeše je tentokrát více zaměřená na drezuru. Nicméně i v této knize se můžeme dozvědět informace o parkuru a terénním ježdění. Publikace je bohatě ilustrována (z 1/3 knihy) osobními obrázky majora Dobeše. 

  69 Kč
 • Jizda na koni 872
  Jízda na koni (Josef Dobeš, digitalizováno do PDF)
  ---

  Vynikající sportovní výsledky nelze docílit jen chovem kvalitních koní a dokonalejším vybavením. K tomu je zapotřebí také stále kvalitnější, náročnější trénink. Dlouholetá práce autora s jezdci a koňmi u nás i v zahraničí mu přinesla neocenitelné zkušenosti. Jsou shrnuty v knize, jejímž cílem je podat základy správného postupu při volbě koně, jeho výcviku a výcviku jezdce.

  119 Kč
Počet stran 112
Rok vydání 1986
Vydavatel Český ústřední výbor ČSTV
Digitalizace Arcaro dle licenční smlouvy se společností Dilia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.