Terénní a skokové ježdění (Josef Dobeš, digitalizováno do PDF)

 
 • 1 z 13
 

První vydaná kniha majora Dobeše, která se zaměřuje především na výcvik koně a jezdce, parkur, military a honební ježdění.

Dostupnost ---
169 Kč
Kategorie Historické e-knihy
 

Kniha Terénní a skokové ježdění od majora Dobeše skrývá velmi detailní popis výcviku jezdce a koně. U jezdce se zaměřuje na jeho jednotlivé části těla či výcvik jezdce s koněm ve skoku. U našich čtyřnohých svěřenců autor neopomíjí všeobecné zásady a postup výcviku koně (rozfázovaný výcvik podle roků) či trénink koně bez jezdce. V knize najdete kapitolu o stavění překážek, honebním ježdění, výcvik v terénu či military. Jako správný voják nezapomíná ani na výstroj a péči o koně. 

Podobné produkty

 • Kun a jezdec ve vycviku 866
  Kůň a jezdec ve výcviku (Josef Dobeš, digitalizováno do PDF)
  ---

  Kniha Kůň a jezdec ve výcviku od majora Dobeše je tentokrát více zaměřená na drezuru. Nicméně i v této knize se můžeme dozvědět informace o parkuru a terénním ježdění. Publikace je bohatě ilustrována (z 1/3 knihy) osobními obrázky majora Dobeše. 

  69 Kč
 • Výcvik skokového koně (Ernest Dillon) 9788020903969
  Výcvik skokového koně (Ernest Dillon)
  Skladem do týdne

  Podrobné rady pro kvalitní výcvik skokového koně a jeho jezdce, ať už začínajícího nebo s ambicemi závodit v soutěžích nejvyšších úrovní.

  R RECENZE ZDE

  279 Kč
 • Jizda na koni 872
  Jízda na koni (Josef Dobeš, digitalizováno do PDF)
  ---

  Vynikající sportovní výsledky nelze docílit jen chovem kvalitních koní a dokonalejším vybavením. K tomu je zapotřebí také stále kvalitnější, náročnější trénink. Dlouholetá práce autora s jezdci a koňmi u nás i v zahraničí mu přinesla neocenitelné zkušenosti. Jsou shrnuty v knize, jejímž cílem je podat základy správného postupu při volbě koně, jeho výcviku a výcviku jezdce.

  119 Kč
Počet stran 304
Rok vydání 1938
Vydavatel Josef Dobeš
Digitalizace Arcaro dle licenční smlouvy se společností Dilia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.