Výcvik skokového koně (Ernest Dillon)

 
  • 1 z 7
 

Doprodej - knihy mají ošoupané desky. Podrobné rady pro kvalitní výcvik skokového koně a jeho jezdce, ať už začínajícího nebo s ambicemi závodit v soutěžích nejvyšších úrovní.

R RECENZE ZDE

Dostupnost Skladem
Běžná cena 269 Kč
Ušetříte 50 Kč (–19 %)
219 Kč    
Kategorie Výcvik koně a jezdce
 

Autor je známý účinnými metodami výuky a praktickým přístupem. Poradí vám, jak si vybrat vhodného koně, jak s koněm pracovat na lonži, jak využít základní drezurní práci a začít se skákáním. Detailně se zabývá správným sedem. Popisuje, jak se vypořádat s běžnými problémy a věnuje se pokročilejší práci s kombinacemi a souvisejícími distancemi, prohlídce parkúru, opracování před závodem a postupům užitečným pro účast v rozeskakování. Text doplňuje mnoho barevných fotografií, které zachycují jezdce všech úrovní, od nováčků po zkušené účastníky velkých cen.

Kniha přináší kromě praktických rad také povzbuzení a inspiraci a je okořeněná speciálními tréninkovými prvky, které umožňují se zlepšit a vítězit.

Ernest Dillon, FBHS, je uznávaný parkúrový trenér a bývalý předseda poradenské skupiny pro trénink Britské jezdecké společnosti. Je akreditovaným trenérem BS a BE a aktivně se podílel na trénování britských mezinárodních juniorských týmů a mladých parkúrových jezdců.

ČÁST PRVNÍ - TRÉNINK
Výběr a pořízení skokového koně – Začínáme s mladým koněm – Práce s koněm na lonži – Skákání bez jezdce – Nasedáme – poloha jezdce – Základní drezurní práce – Pokročilejší drezurní práce – Hledání správné vzdálenosti pro odskok – Jak se dostat od překážky k překážce – Související distance – Skokové kombinace – Skoková gymnastika

ČÁST DRUHÁ - ZÁVODY
Skokové soutěže – Před závody – Bezpečné cestování – Prohlídka parkúru – Přiježdění – Základní kolo – Rozeskakování – Co se stane, když…– Pokročilejší skokový trénink

ČÁST TŘETÍ
Sedlové a ostatní vybavení – Výcvikové pomůcky – Péče o skokového koně

ČÁST ČTVRTÁ
NĚKTEŘÍ PŘEDNÍ JEZDCI A BUDOUCNOST NAŠEHO SPORTU

Podobné produkty

Vazba pevná
Rozměr 210 x 270 mm
Počet stran 192
Jazyk čeština
Vydavatel Brázda
ISBN 978-80-209-0396-9
Rok vydání 2012

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více v bodu II podmínek ochrany osobních údajů.