Anatomie a biomechanika sestavení a ohnutí (Gerd Heuschmann)

 
Novinka
  • 1 z 11
 

Dr. med. vet. Gerd Heuschmann se v tomto díle věnuje velmi důležitému tématu ve výcviku koně i jezdce. Poprvé zde najdete vysvětlené sestavení a ohnutí koně z anatomického hlediska. Autor upozorňuje na to, proč nelze dosáhnout skutečného shromáždění bez korektního sestavení a ohnutí. Odkazuje se na texty starých mistrů klasického jezdectví a zasazuje je do moderních poznatků biomechaniky koně a jezdce. Obsáhle líčí praktický výcvikový postup, jak dostat koně do horizontální rovnováhy prostřednictvím korektního ohýbání a dále až do shromáždění.

Dostupnost Skladem
320 Kč    
Kategorie Všechny knihy o koních
 

Známý veterinář, lektor a autor bestselleru Kdyby koně mohli křičet, Dr. med. vet. Gerd Heuschmann, se v tomto díle věnuje velmi důležitému tématu ve výcviku koně i jezdce. Poprvé zde najdete vysvětlené sestavení a ohnutí koně z anatomického hlediska. Autor upozorňuje na to, proč nelze dosáhnout skutečného shromáždění bez korektního sestavení a ohnutí. Odkazuje se na texty starých mistrů klasického jezdectví a zasazuje je do moderních poznatků biomechaniky koně a jezdce. Obsáhle líčí praktický výcvikový postup, jak dostat koně do horizontální rovnováhy prostřednictvím korektního ohýbání a dále až do shromáždění. Tuto knihu, která by neměla chybět v žádné „koňské" knihovně, doplňují četné historické citáty, fotografie a přesné anatomické kresby.

Vazba brožovaná
Rozměr 160 x 205 mm
Počet stran 104
Jazyk čeština
ISBN 978-80-209-0463-8
Vydavatel Brázda/Profipress
Rok vydání 2023

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
MM Avatar autora Autor 29.8.2023 12:21
Dobrý den, Prosím o objasnění trochu mě mate, zda autor této knihy je ta sama osoba co autor knihy Kdyby koně mohli křičet, mate mě křestní jméno. Jinak kniha je absolutně skvělá, doporučuji všem jezdcům, myslím že by to měl být základ vzdělání kohokoli kdo chce sednout na koně. Díky že jste knihu vydali!
K Avatar autora 29.8.2023 23:56
Dobrý den. Ano, jedná se o jednoho a toho samého autora. Jen upřesníme, že tento titul vydalo nakladatelství Brázda.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
MM Avatar autora | 29.8.2023
Mezi top 10ti knihami v mojí knihovně!