Hry s koňmi (Jutta Wiemers)

 
Dostupné i v EKO variantě
  • 1 z 11
 

Jutta Wiemers vám v této knize představí 100 chytrých her, díky nimž můžete docílit dokonalého partnerství se svým koněm. Postupujete od těch nejjednodušších, jako jsou vodění a hry na lonži, až po cirkusové cviky (např. poklona, sed, klek, leh, španělský krok nebo dokonce uherská pošta). 

recycling-304974_1280 Více o EKO tisku

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 70 Kč (–16 %)
od 349 Kč
Kategorie Všechny knihy o koních
Zvolte variantu
obalka predni Varianta tisku: Eko (recyklovaný papír 80g, černobíle) Vyrobíme za 3-5 dní 419 Kč 349 Kč
   
obalka predni Varianta tisku: Klasik (bílý papír 100g, černobíle) Vyrobíme za 3-5 dní 419 Kč
   
 

Chytré hry jsou hravou aktivitou, při které se všichni zúčastnění naučí užitečným dovednostem nebo se v nich zdokonalují. Napodobují přirozený způsob učení, kdy každé zvíře prostřednictvím hry pochopí a zdokonaluje své dovednosti nutné pro přežití.

Všechny tyto hry jsou pro koně přínosné – udržují tělo zdravé a stimulují mysl. Výcvik je někdy ambiciózní, ale vždy hravý, a probíhá zcela bez tlaku. Cílem většiny her je hrát si i ve volnosti – nejdůležitějším aspektem hraní je dobrovolnost a zábava pro všechny hráče. To je možné jen za předpokladu znalosti řeči koní, protože oni se tu naši naučit nemohou. Stovky ilustrací (rukou autorky) názorně ukazují sekvence jednotlivých kroků a detaily řeči těla trenéra.

Autorka knihy je architektka a ráda kreslí. Desetiletí také působila jako trenérka voltiže a vydala k této disciplíně dvě výuková videa a dvě knihy. Veškeré popisy her v této knize vycházejí z jejích vlastních zkušeností z první ruky se třemi vlastními koňmi. Ať už sama vymyslela nové hry nebo se inspirovala jinde, vždy začíná nejprve myslí koně. Jejím krédem je: koně to může bavit, jen když chápe, co po něm chceme – a dovolíme mu, aby sám našel řešení. Žije v Kanadě.

Vazba brožovaná
Rozměr 210 x 260 mm
Počet stran 336
Jazyk čeština
Rok vydání 2021
Vydavatel Arcaro
ISBN 978-80-907983-9-7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.