Josef Dobeš - kompletní dílo

 
  • 1 z 5
 

Některé z publikací majora Dobeše byste museli dlouho hledat v antikvariátech a zaplatit za ně vysokou cenu. Nám se podařilo kompletní dílo s více než tisíci stranami textů a ilustrací získat, licencovat, šetrně digitalizovat a na vlastních tiskových strojích opět vytisknout. Celou sadu v dárkovém boxu získáte se slevou 200 Kč oproti nákupu knih zvlášť. 

 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 075 Kč
Ušetříte 200 Kč (–19 %)
875 Kč    
Kategorie Tištené
 

Díky unikátnímu projektu nakladatelství Arcaro a e-shopu konskeknihy.cz můžete získat přes tisíc stran textů majora Josefa Dobeše, ikony českého jezdeckého sportu. Bez větší míry nadsázky můžeme jeho dílo řadit k národnímu bohatství. Těžko bychom i v dnešní době hledali českého či slovenského autora, který napsal tolik ucelených publikací o výcviku koně a jezdce ve skoku. A co víc, s vlastními ilustracemi! 

Pro jezdce, kteří začínali v 90. letech, možná už Dobeš znamená jen velmi málo. Oni měli za svoji literární ikonu Anthonyho Paalmana. A ti, kteří začínají dnes, si modlu schovanou v jedné knize najít ani nemohou – moderní autoři se většinou věnují jednomu úzce zaměřenému tématu. S tím vším a se špetkou národní hrdosti jsme se proto rozhodli, že setřeme ze starých tisků prach a znovu je přineseme mezi jezdeckou veřejnost. 

Věříme, že uvnitř těchto knih je stále mnoho moudrých slov, která pomohou jezdcům a jejich koním ke vzájemnému porozumění.

Terénní a skokové ježdění - 1938 304 stran
S koněm přes překážky - 1956 248 stran
Kůň a jezdec ve výcviku - 1971 148 stran
Jízda na koni - 1986 248 stran
Skokové ježdění - metodický dopis ČSTV - 1986 112 stran
Rozměr boxu 130 x 190 x 58 mm
Vazba brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.