Potřebujete poradit, jakou knihu vybrat? Nebojte se nám napsat nebo zavolat

Nakladatelství a tiskárna

Jsme lídrem na trhu v oblasti knih o koních, protože jsme se vydali vlastní cestou. Knihy vydáváme, tiskneme i prodáváme. Publikace našeho nakladatelství Arcaro nejsou k dostání všude, protože si je chráníme – můžete je koupit pouze u nás, nebo u hrstky našich obchodních partnerů. Vydáváme světové bestsellery, stejně jako hledáme nové a zajímavé autory, včetně těch českých. Naše nakladatelství Arcaro je díky tomu úspěšné také za hranicemi – práva na překlad knihy Venkovní ustájení koní jsme prodali do USA. 

Jsme plnohodnotnou malonákladovou tiskárnou. Díky tomu jsme soběstační a naši zákazníci nejsou v situaci, kdy marně čekají na dotisk své vysněné knihy. Stále přitom zůstáváme malou rodinnou firmou, která dělá vše s láskou ke koním a knihám. Výroba našich knih obsahuje mnoho ruční práce, ale nás to baví.

Máte zajímavý knižní projekt? Můžeme vám nabídnout kompletní služby v přípravě knihy od editorského vedení, přes korektury, grafiku a sazbu, až po samotný tisk a distribuci. Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi z celostátních médií, máme více než dvacetileté nakladatelské know-how a jsme koňáci srdcem i duší.

  • profesionální tým
  • produkční stroje zajišťující prvotřídní kvalitu tisku
  • knihařské vybavení pro kvalitní vazbu V2 (brožovaná)
  • možnost nacenění a zajištění tisku a vazby V8 (vázaná) u našich partnerských ofsetových tiskáren


Zaujalo Vás to? 
V tom případě je nejjednodušší cestou nám zavolat, napsat nebo za námi přijet. Provozovnu máme v Měříně na 134. kilometru dálnice D1.

dburda@arcaro.cz
+420 724 156 678

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.