Příběhy statečných koní pro statečné děti (Tereza Bělinová)

 
Novinka
  • 1 z 6
 

Pohádkové příběhy a opravdové příklady ze života koní děti motivují ke zvládnutí jejich vlastních útrap plynoucích z úrazu, nemoci či rekonvalescence. Výtěžek z prodeje knih jde na podporu právě takových statečných dětí.

Dostupnost Skladem
559 Kč    
Kategorie O koních pro děti
 

Letos jsme měli tu čest představit na výstavě Kůň 2022 v Lysé nad Labem knížku Vandy a Terezy Bělinové "Příběhy statečných koni pro statečné děti", která je součástí projektu Pohádková hipoterapie.

Jde o knihu s nádhernými fotografiemi a překrásnými ilustracemi popisující 8 opravdových příběhů koní, kteří se museli vypořádat s nějakým zdravotním problémem. Jednotlivými kapitolami čtenáře provází Vlaštovka vypravěčka, která malé nemocné holčičce popisuje koňské trable, ať už ty méně závažné, např. vyražený zub, až po ty nejzávažnější jako je nádorové onemocnění. Jedním z koní, který má v knížce svůj příběh, je i náš Sepík. 

Pohádkové příběhy a opravdové příklady ze života koní děti motivují ke zvládnutí jejich vlastních útrap plynoucích z úrazu, nemoci či rekonvalescence. Výtěžek z prodeje knih jde na podporu právě takových statečných dětí

Vazba pevná
Rozměr 250 x 307 mm
Počet stran 136
Jazyk čeština
ISBN 978-80-87362-33-4
Vydavatel Radek Červený
Rok vydání 2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.