Potřebujete poradit, jakou knihu vybrat? Nebojte se nám napsat nebo zavolat

Podpořili jsme osiřelá hříbátka i domov důchodců

Pokud máte doma charitativní kalendář Muži&koně, tohle je i vaší zásluhou! Veterinářce Gabriele Macečkové, která zachraňuje osiřelá hříbátka, jsme dnes v Kolči u Kladna s Eliškou Váchalovou (Elis Váchalová Foto) předali resuscitátor, sušené mléko, deky pro hříbata, Pavo Colostrum a vitamínové pasty Foal Booster. Mimochodem, tahle doktorka dokáže zachránit hříbě i s pomocí pivního kelímku, ale resuscitátor z USA bude na hříběcí tlamičku pasovat mnohem lépe a pomoc bude rychlejší a efektivnější!
 
 
Váš zájem byl úžasný a nakonec jsme vybrali víc než bylo potřeba. Za zbytek výtěžku jsme proto pořídili 21 pytlů krmení a 10kg vitamínů pro o.s. Rolinka koňský domov důchodců. Poděkování v tomto patří i české značce krmení Energys a Mikrop Čebín, kteří se zapojili a poskytli slevu. Jo a ta ponička na fotce má úctyhodných 40 let! 
 
Závěrem pár slov od Elišky: "Kalendář vznikl na základě mého příběhu, kdy jsem přišla o klisnu po porodu a s malou Lilien jsme si prošly procesem adopce s pomocí MVDr. Macečkové. Díky tomuto projektu cítím, že smrt Enigmy nebyla úplně zbytečná - navedla mě na tuhle cestu a potkala jsem plno úžasných lidí, kteří svojí práci dělají srdcem. Moc děkuji za vaši podporu!"
 
Děkujeme všem ještě jednou. I mužům, kteří se pro kalendář mnohdy trochu "obětovali". Komu visí na zdi "pan leden", asi vědí, jak to myslíme.
 
 
Daniel Burda
Arcaro
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.