Potřebujete poradit, jakou knihu vybrat? Nebojte se nám napsat nebo zavolat

Za hlasem ztracených koní (Buck Brannaman)

354 Kč
Skladem

Životní příběh jednoho z nejznámějších amerických horsemanů. Kniha vychází ve druhém doplněném vydání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Téměř každý týden v roce můžete zastihnout Bucka Brannamana na cestě mezi semináři, které pořádá pro majitele koní. Učí je lépe porozumět koním a založit svůj vztah s koněm na důvěře a respektu, oproti vžitému kultu násilí. Jeho metody jsou založeny na komunikaci s koněm, správném pochopení signálů, jež kůň vysílá, a vytváření pocitu bezpečí, který je nezbytný k dosažení pravé jednoty. Buckova znalost problematiky správného obsedání mladých koní a nápravy koní problematických se již stala legendární. Bucka poznáte i v hlavní postavě bestselleru a filmu Zaříkávač koní, pro niž se stal předlohou. Hlavním důvodem jeho správného chápaní je však vlastní životní zkušenost s tím, jak se cítí vystrašená a osamělá bytost. 
Buck vyrůstal v rodině, kde otec neváhal používat hrubého násilí na svých dětech, jejichž jediným přáním během bezesných nocí bylo dožít se rána. Bucka zachránilo umístění do pěstounské péče, kde pochopil, že jeho vykoupení a záchrana je práce s koňmi.  V knize Za hlasem ztracených koní Buck vypráví příběhy ze své cesty životem, které jsou dojemné i humorné, ale především inspirující. 
 „Principy mé práce jsou o životě, o tom, jak žít svůj život, tak, abychom nebyli ve válce ani s koněm, ani s druhým člověkem,“ píše Buck. 

Tato bohatá a hodnotná autobiografie poskytuje návod na to, jak svůj život proměnit v pozitivní a harmonickou existenci, ať již v přítomnosti koní či bez nich.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horsemanship a vztah s koněm
Vazba: brožovaná
Rozměr: 202 x 255 mm
Počet stran: 156
Jazyk: čeština
ISBN: 978-80-903484-8-6
Vydavatel: Nakladatelství Harmony
Rok vydání: 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.