Potřebujete poradit, jakou knihu vybrat? Nebojte se nám napsat nebo zavolat

Nově tiskneme i EKO

Skoro všichni zdražují, my pro Vás hledáme opačnou cestu. Desítky korun teď můžete ušetřit na knihách Hry s koňmi a Učebnice ježdění pro instruktory. Proč? Rozhodli jsme se jít částečně EKO cestou a nabídnout naše knihy ve víc variantách - buď na vysoce kvalitním bílém papíru, nebo na levnějším recyklovaném papíru s 85% bělostí (jde o nadstandard oproti běžným 60%). Stačí v detailu produktu vybrat variantu.
 
Jaký je pro vás rozdíl? Obojí tiskneme na stejném profesionálním stroji, takže kvalita tisku je stejná. EKO vydání je tenčí, lehčí a snadněji se kniha rozevírá. Varianta KLASIK je u Her i Učebnice na 100g papíru, což je obojí nadstandard (knihy jsou obvykle na 80-90g papíru). Vydání je tak těžší, silnější a pevnější. Máte jistotou, že kniha vydrží dlouho i při pravidelném zacházení. Je to dobrá volba, pokud chcete někoho obdarovat.
 
Hry s koňmi jsou v eko verzi za 349 Kč (levnější o 70 Kč), Učebnice ježdění za 319 Kč (levnější o 80 Kč).
 
Vzhledem k rostoucím cenám papíru a dalších vstupů nás zdražování u klasických tisků časem nemine, ale chceme Vám dát možnosti. Pokud budete mít zájem, nabídneme časem EKO varianty i u barevných knih. Výběr bude jen na Vás!
 
A ještě závěrem pro ty, které na tom bude zajímat i ekologie. Tiskneme na recyklovaný papír XEROX, který má v systému GreenStar ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ z pěti hvězd! Drží se v ruce skvěle. Příjemně poddajný a kontrast pro čtení je stále výborný.
 
 
 
(db)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.